כיצד לגרום לאינסטגרם להיפתח בחלון חדש?

בין אם אתה משפיען שאפתן, צלם או פשוט נהנה לשתף את התמונות שלך, אינסטגרם הוא המקום המושלם להציג את כישוריך. ההצטרפות היא בחינם ואפילו קלה יותר לשימוש. אתה יכול למחוק את החשבון שלך מתי שתרצה. ואם אתה לא אוהב את זה, אין סיבה להמשיך להשתמש בו. אחרי הכל, אתה תמיד יכול לבטל את המעקב אחר משתמשים אחרים אם תשנה את דעתך. עם זאת, אם אתם מחפשים להשיג יותר עוקבים ולייקים, אינסטגרם היא הדרך ללכת.

כניסה לאינסטגרם

אם אתה נתקל בבעיות בכניסה לאינסטגרם, ייתכן שיש לך אחת משלוש בעיות: קובץ מטמון פגום, הפסקת שרת או שם משתמש או סיסמה שגויים. כדי לתקן את הבעיות האלה, אתה יכול להיכנס באמצעות מכשיר נייד פנוי או חבר מהימן. אם כל השיטות הללו לא עובדות, ייתכן שהבעיה חמורה יותר ועליכם לפנות לספק שירותי האינטרנט שלכם. עם זאת, אם כל האפשרויות הללו עדיין לא עובדות, אתה יכול לנסות כמה טריקים כדי לתקן את הבעיה.

אחד הפתרונות הנפוצים ביותר לבעיה זו הוא לנקות את המטמון והנתונים שלך. אתה יכול לעשות זאת במחשב על ידי לחיצה על כפתור טען מחדש בדפדפן שלך. משתמשי Windows יכולים לבצע תהליך דומה על ידי לחיצה על מקשי CTRL+R בו-זמנית. אם אף אחת מהשיטות הללו לא עובדת, אתה יכול לנסות את השיטה הרביעית למטה. לאחר מכן, פתח את אפליקציית האינסטגרם שלך ונסה להיכנס שוב. אם הבעיה נמשכת, ייתכן שיהיה עליך לנקות את המטמון והנתונים בדפדפן שלך.

במקרה שהסיסמה שלך לא עובדת, נסה לשנות את הדפדפן לדפדפן אחר. לפעמים, שרתי אינסטגרם עשויים להיות מושבתים מסיבה כלשהי. כדי לברר אם אתה נתקל בבעיה זו, נסה להיכנס דרך דפדפן במקום זאת. אם הסיסמה שלך עדיין לא עובדת, נסה להתחבר לחשבון אחר או לבטל את הקישור שלה מפייסבוק. זה יאפשר לך לאפס את הסיסמה שלך. לאחר שניקית את הנתונים שלך, אתה אמור להיות מסוגל להתחבר שוב לאינסטגרם.

אם אתה משתמש במחשב, תוכל למצוא את היסטוריית ההתחברות הקודמת שלך דרך אפשרות התחברות. אפשרות זו ממוקמת תחת הכרטיסייה אבטחת התחברות. תכונה זו מציגה את המכשירים שנכנסו לחשבון שלך, ומאפשרת לך להתנתק מכל מכשיר לא מורשה. זוהי הדרך הפופולרית ביותר לבדוק אם מישהו אחר נכנס לחשבון שלך, ותוכל למחוק אותו אם תרצה. אם אתה משתמש ב-MacOS, אתה יכול גם לחפש היסטוריית כניסה קודמת באמצעות גרסת האינטרנט של אינסטגרם.

אם שינית את כתובת האימייל שלך, אינסטגרם מציעה מערכת לשחזור חשבונות. אם שינית את הסיסמה שלך, ייתכן שמשכת את תשומת ליבו של ההאקר כי הסיסמה שונתה. אם זה המקרה, לחץ על הקישור "חזור" בדף השינוי. עם זאת, אם אתה יודע שלא שינית את הסיסמה שלך, עדיף לשנות אותה במהירות. אתה יכול גם לבדוק אם כתובת ה-IP של ההאקר נפגעה.

שיתופים באינסטגרם

שיתופי אינסטגרם הם דרך קלה לאמוד את הערך של התוכן שלך. מספר השמירות שהפוסטים שלך מקבלים יכול לעזור לך לפתח אסטרטגיה לפוסטים העתידיים שלך. באופן כללי, שמירות יציינו כמה פעמים משתמש שיתף את הפוסט שלך עם אחרים. מדד זה יכול להיות בעל ערך רב יותר מאשר לייקים או הערות. כתוצאה מכך, אינסטגרם תעדוף את התוכן שלך על סמך מספר השמירה שהוא מקבל. אבל איך יודעים איזה תוכן לשתף?

תוכל לראות מי משתף את הפוסטים שלך על ידי מעבר לחשבון העסקי או המקצועי שלך. פשוט בקר בפוסט שאתה רוצה לבדוק והקש על שלוש הנקודות האנכיות בפינה השמאלית העליונה. הפוסטים שלך יופיעו כאן ב-24 השעות האחרונות. הקפד לשמור על הפוסטים שלך מעניינים אחרת העוקבים שלך לא ישתפו אותם. זה יגדיל את טווח ההגעה שלך ויגדיל את המעורבות שלך. בנוסף לעקוב אחר אחרים, שיתוף התוכן שלך הוא דרך מצוינת לבנות מודעות למותג.

ככל שמספר השיתופים באינסטגרם גדל, עליך להיות מודע לפעילות הפרופיל של העוקבים שלך ולאופן שבו הם מתקשרים עם התוכן שלך. כלל אצבע טוב הוא לשתף את התוכן שלך כמה שיותר. עם זאת, עליך להיות מודע גם לכך שלאינסטגרם אין מלאי משלה. במקום זאת, כדאי להשקיע ב- Meta Platforms (לשעבר פייסבוק). מחיר המניה של Meta Platforms יושפע מהביצועים של אינסטגרם וחברות בנות אחרות. המשמעות היא שהשקעה באחת מהחברות הללו תשפיע גם על הביצועים של הפוסטים שלך באינסטגרם.

בנוסף למעורבות, אינסטגרם גם מספקת למשתמש את היכולת לשתף פוסטים משלך. על ידי הקפדה על שימוש בתכונת "שיתוף מחדש של פוסטים", תוכל להגביר את הוויראליות של הפוסט שלך. לא רק שתוכלו לקבל יותר שיתופים ולייקים, אלא גם תראו אילו מהפוסטים שלכם מתאימים לקהל שלכם. במילים אחרות, ככל שיש לך יותר עוקבים, כך ייטב. אם אתם מחפשים להרחיב את הקהל שלכם באינסטגרם, זה המקום להיות בו.

www.instagram.com

בזמן הניווט באינסטגרם, אולי אתה תוהה איך לגרום לזה להיפתח בחלון חדש. לאתר האינטרנט יש כמה דרכים שונות לגרום לאפליקציה להיפתח. הדרך הברורה ביותר היא ללכת למחשב ולהקליד את כתובת האתר. עם זאת, ישנם גם כמה כלים של צד שלישי זמינים שיקלו על תהליך פתיחת אינסטגרם. מאמר זה יכסה כמה מהכלים הללו. להלן כמה דוגמאות.

כיצד להוריד עוקבים באינסטגרם

כדי לייצא עוקבים באינסטגרם, התחבר תחילה לחשבון שלך. לאחר מכן עבור אל סמל התוסף בצד ימין של שורת הכתובת. אמור להופיע חתיכת פאזל המציינת הרחבות מותקנות. בחר באפשרות "ייצוא", והיא תעביר אותך לגיליון אלקטרוני עם כל החשבונות והעוקבים שיש לך. לאחר מכן, לחץ שוב על "ייצוא". לאחר שתהליך הייצוא הסתיים, אתה אמור להיות מסוגל להוריד את העוקבים שלך בפורמט CSV.

באמצעות תוכנית גיליונות אלקטרוניים, ייצא את העוקבים שלך באינסטגרם ל-CSV או JSON. אתה יכול לבחור פורמטים של CSV או JSON, בהתאם ליכולות המחשב שלך. לאחר מכן, עליך לבחור כפתור "הורד". אם הוספתם עוקבים מאינסטגרם לחשבון Teamzy שלכם, תצטרכו להמתין בין עשר דקות לשעתיים. לאחר השלמת הייבוא, פתח את הקובץ שהורד וחלץ את הנתונים. שימו לב ש-Teamzy חולק רק את ה"ידית" של העוקבים שלכם, לא את השם המלא של העוקבים אחריכם.

לאחר זיהוי המיקום של העוקבים שלך, תוכל לראות את הנתונים הדמוגרפיים שלהם. בחר בכרטיסייה "תובנות" ועיין בסטטיסטיקה. אתה יכול לראות את התפלגות המגדר והגיל שלהם. אתה יכול גם לראות מתי הם מקוונים. עדיף להשתמש בכלי המאפשר לך לייצא את הנתונים שלך. לאחר מכן תוכל להשוות את התוצאות. זה יעזור לך לקבוע מי מהעוקבים שלך משפיע יותר מהאחר.

ישנן שיטות רבות להוריד את העוקבים שלך באינסטגרם. ישנם גם כמה כלים זמינים בחינם המאפשרים לך לעקוב אחר חשבונות מסוימים באינסטגרם. חלק מהכלים האלה עוזרים לך לעקוב אחר ניתוח נתונים וליצור תוכן מרתק יותר. ואתה יכול להוריד את העוקבים שלך מאינסטגרם בכל עת. אז, התחל לצבור יותר עוקבים עם הכלים האלה. ואל תשכח לנסות אותם. הם בהחלט שווים את הניסיון! לאחר שהחלטת איזו שיטה מתאימה לך, עקוב אחריהם ותראה אם הם אוהבים את התוכן שלך. אולי תופתעו כמה זה קל ונוח!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

twenty + twenty =