תוכנות לקידום אתרים אורגני או ממומן זאת אומרת כלים שיאפשרו ויעזרו לנו לקדם את האתר, האם להשתמש בהם?
האם הרובוטים חכמים, האם האוטומציה באמת עובדת ומה באמת אפשר לקבל מכל תוכנה ומה הם התוכנות הנפוצות והקיימות.


semrush – פלטפורמת ניהול קידום מקוונות, מציע פתרונות עבור SEO, PPC, תוכן, מדיה חברתית ומחקר תחרותי. אחת התוכנות האונליין הגדולות בעולם.

Ahrefs – המון כלים, רעיונות ומשאבים לקידום אתרים כדי להגדיל את תנועת החיפוש שלך.


Majestic – פלטפורמה לבדיקת קישורים עם המון מידע, עוזר בבניית פרופיל קישורים, ניהול מוניטין, ניתוח מתחרים ועוד.


MOZ Pro – חבילת כלים לקידום אתרים. מקניה סריקה וביקורת עבור אתרים, עוזר בבניית פרופיל קישורים, הזדמנויות ואופטימזציות לעמודים.


Kw Finder – תוכנה למחקר מילות מפתח בעלת וותק רב כדי לעזור ולמצוא מילות מפתח ארוכות זנב עם קושי SEO נמוך.


KeywordTool.io – כלי חינמי מקוון למחקר מילות מפתח המשתמש בהשלמה האוטומטית של Google כדי ליצור מאות מילות מפתח רלוונטיות עם זנב ארוך לכל נושא. כמובן שאם רוצים מפורט יותר יש צורך ברישום ועוד.


Domcop – הוא כלי חיפוש דומיינים שפג תוקפו. bניתן למצוא דומיינים המבוססים על דירוג הדומיין Ahrefsממקורות שונים ונתוני תנועה, תעבורה וסטטיסטיקות חברתיות.


WordAi – תוכנה מהירה ופשוטה לשכתוב טקסטים. פשוט מזינים את התוכן, לוחצים על כתוב מחדש, ותוך שניות, WordAi ישכתב קטע תוכן שלם.


SpamZilla – מתאים לקניית דומיינים שפג תוקפם ומציג את הקישורים והעוצמה שלהם, מיליוני דומיינים מתווספים לפלטפורמה כל הזמן.


FreshDrop – הוקמה בשנת 2007 על מנת לספק כמנוע החיפוש למציאת שמות דומיין וזמינותם בשוק המסחר הגדול.


Helium 10 – הפלטפורמה מספקת את כל מה שמוכר באמזון (מתחיל או מתקדם) צריך כדי להגדיל את ההכנסות מדירוג המוצרים והכי חשוב, להרוויח.


Pexda – מספקת מחקר עבור מוצרים המבוסס על נתונים רבים שיוצרים יתרון לחסוך שעות עבור מחקרים על מוצרים.


SaleHoo – כלי מחקר רב עוצמה, ספריית ספקים וקהילה מקוונת עבור dropshippers, סיטונאים וחנויות מסחר אלקטרוני. על מנת למצוא את הספק והמוצר המושלם בדקות!


EcomHunt – אוסף של המוצרים החדשים הטובים ביותר, המתווסף ידנית בכל יום.


Keyword Revealer – חיסכון עצום בזמן לכל מי שמחפש לקדם מילות מפתח בתחרות נמוכה. התחל למקד את מאמצי ה-SEO שלך במונחים שקל לדרג.


Long Tail Pro – מצא את מילות המפתח הטובות ביותר ממוקדות זנב ארוך לדירוג גבוה יותר בחיפוש Google באמצעות מנוע מובנה שמחשב את תחרותיות מילות המפתח (KC) עבור כל נישה.


Spyfu – כלי מחקר למילות מפתח מתחרים בגוגל, עוזר בקישורים, מחקר PPC מעקב אחר דירוג מילות המפתח ועוד.


StockUnlimited – גרפיקה וקטורית, אייקונים ותמונות באיכות גבוהה. ניתן להוריד תוכן ללא תמלוגים ללא הגבלה. יצירת החשבון בחינם.


Buzzsumo
– מציאת התוכן בעל הביצועים הטובים ביותר, שיתוף פעולה עם משפיעים תוך שימוש בתובנות התוכן כדי ליצור רעיונות, ליצור תוכן בעל ביצועים גבוהים, לעקוב אחר הביצועים ולזהות משפיענים.


Spamzilla – תוכנה רבת עוצמה לאיתור סוגים רבים של דואר זבל SEO באופן אוטומטי. קניית דומיינים שפג תוקפם ומגדילים את הדירוג!


Cognitive SEO – ערכת הכלים ה-cognitiveSEO היא פתרון שיווק דיגיטלי מלא ככל הנראה, כלי ה-SEO המכיל כמעט הכל.


CBEngine – ספרייה ענקית של ספרים, תוכנות ומוצרים דיגיטליים אחרים.


Crazyegg – השתמש ב-Crazy Egg כדי לראות מה חם ומה לא, וכדי לדעת מה המבקרים שלך באינטרנט עושים עם כלים, כגון מפות חום, הקלטות, בדיקות A/B ועוד.


Buzzstream – תוכנה מבוססת אינטרנט המסייעת למשווקים הטובים בעולם לקדם את המוצרים, השירותים והתוכן שלהם כדי לבנות קישורים, באז ומותגים.


Sellthetrend – פלטפורמה שיש בה הכל לניהול והצלחת הדרופשיפינג.


Relaythat – אפליקציית עיצוב אוטומטית לעריכת עיצובים מיתוגים לכלל הרשתות בקלילות עבור השיווק.


Renderforest – כלי המיתוג המקוונים ליצירת סרטונים, לוגואים, גרפיקה, דגמים ואתרי אינטרנט באיכות גבוהה במינימום זמן ומאמץ.


Keyword Reavealer – מציג מילות מפתח קלות לקידום "זנבות ארוכים" שקל לקדם.


Register Compass – מציג דומיינים עם קישורים חזקים, דומיינים נסתרים שפג תוקפם ומכירות פומביות עם מדדי SEO.


CheckDuck – מציאת וקניית דומיינים עם קישורים נכנסים רבי עוצמה, מדדי SEO מדהימים ותנועה אמתית!


Ispionage – תוכנת מחקר "אינטליגנציה שיווקית דיגיטלית" המסייעת לסוכנויות ולאנשי מקצוע בשיווק דיגיטלי להשיג יתרון תחרותי בנוף השיווקי בחיפוש.


SE Ranking – תוכנת קידום אתרים מבוססת הכל-ב-אחד מבוססת ענן עבור סוכנויות, צוותי שיווק ומנהלי אתרים. סטטיסטיקה מלאה של הדירוג שלך, קידום אתרים, מתחרים ב-SEO/PPC. ביקורת אתרים, מחקר מתחרים, ניטור עמודים, מאגר מילות מפתח ועוד.

כל התוכנות לקידום אתרים ואף עזרים בתחום, לכל שאלה השאירו תגובה ונשמח לעזור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

5 × 3 =